XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 IX 2016 r.

1) We wtorek wsp. św. Wincentego a Paulo; w środę wsp. św. Wacława w czw. święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w pt. wsp. św. Hieronima, w sobotę wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
W sobotę rozpoczną się nabożeństwa różańcowe - 1.X. o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki października na 16.30
    2) "Bóg zapłać" za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę
    3) W bocznej wnęce trwają wstępne prace pod patronatem Rycerzy Kolumba pod kaplicę Matki Bożej z Guadalupe - ich Patronki
    4) We wtorek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Msza św.
o 18.30 i spotkanie.
    5) Dzisiejsza puszka na obiady dla dzieci w szkole. Bóg zapłać!
    6) Przypominamy że miejscem przyjmowania sakramentów jest parafia zamieszkania (nie szkoły, nie zameldowania, itp...)
    7) Spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika w środę o godz. 15.
    8) Spotkanie Kółek Różańcowych w sobotę 1.X. o godz. 16.
    9) W I sobotę miesiąca w szczególny sposób pragniemy uczcić Niepokalane Serce Maryi na mszy św. o godz. 17
    10) Żegnamy dziś Państwo Miecińskich, którzy prowadzili nasz kiosk z górą 20 lat. Pożegnanie na mszy św. o 9.30. Jednocześnie prosimy osoby, które mogą podjąć się prowadzenia kiosku o kontakt.
    11) Polecamy najnowszą prasę religijną: "Niedzielę", "Gość Niedzielny"
z płytą-filmem "Bóg nie umarł", "Idziemy", "Aspekt Polski", "Promyk z Fatimy"
................................................................................................................
Ś + P Jan Pierściński l.79 z ul. Siedleckiej; Marzena Bergin l. 46 z ul. Kilińskiego i Wioletta Urbaniak l. 35 z ul. Grabowej