VII Niedziela zwykła 19 II 2017

1) W środę święto Katedry św. Piotra
        2) Serdeczne „Bóg zapłać” Paniom, które posprzątały kościół na dziś
        3) Bóg zapłać za ofiary z racji tacy gospodarczej
        4) Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, prosimy, by zapisywać się na pielgrzymkę do Fatimy. Jest kilka zgłoszeń. Trzeba już zamykać listę. Bardzo proszę te osoby, by w tym tygodniu podały w zakrystii swoje dokładne dane osobowe. Trzeba dokonać rezerwacji na samolot i hotel oraz podpisać umowę. W tym roku przypada 100. rocznica Objawień w Fatimie. Termin 16-22 październik. Włączamy się do pielgrzymki diecezjalnej. Cena to 2950,- zł. i 60 euro W tym przelot do, i z Portugalii. Prośba o zgłaszanie się do końca lutego!
        5) W czwartek 23 lutego spotkanie Apostolatu Maryjnego o godz. 17.00, o godz. 17.30 adoracja i Msza św. O 18.30.
        6) Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania
i ministrantów we wtorek 21 lutego o godz. 17.00.
        7) Bardzo polecamy najnowszą prasę religijną: "Niedzielę", "Idziemy", "Gość Niedzielny", "Promyk z Fatimy", "L'osservatore Romano",
…………………………………………………………………………………….
Ś+P  Bazela l. 84 z ul. Zarzewskiej