XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7 VIII 2016 r.

1. W tym tygodniu przypada we wtorek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża , w środęŚwięto św. Wawrzyńca, w czwartekwspomnienie św. Klary
    2. W sobotę dzień Fatimski zapraszamy na Eucharystię na godz. 18:30 po niej różaniec wraz z procesją
    3. Zbliża się dzień rozpoczęcia tegorocznej 91. Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę pod hasłem:Chrzest Bramą Miłosierdzia Zapisy odbywają się w dolnym kościele Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej (ul. Łąkowa 40) od 12 do 20 sierpnia od 10 oo – 12oo i od 16 oo – 19 oo., a także w Duszpasterstwie Akademickim „Piątka” przy ul. Skorupki 5. W tym roku nie będzie pieszego powrotu z Częstochowy do Łodzi. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej pielgrzymki.
    4. Od 1 lipca przeszliśmy w tryb wakacyjny. W niedzielę nie ma mszy o 12:30 a w dzień powszedni nie ma mszy o godz. 17:00.Spowiedź przed każdą Mszą św.
    5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiary z dnia powszedniego i z dzisiejszej niedzieli.
    7. Jest wiele wolnych intencji mszalnych zachęcamy by zamawiać msze św. które można ofiarować za żyjących i zmarłych
    8. W zakrystii prasa katolicka Niedziela, Gość niedzielny, Idziemy