na okres od 20.07.2014 do 26.07.2014

1. W niedzielę o godzinie 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja indywidualna w ciszy i o godzinie 1800 modlitwa różańcowa.

2. Do końca lipca dyżur w parafii pełni ks. Andrzej. Ks. Mirosław jest do końca lipca na urlopie, ks. Proboszcz od poniedziałku rozpoczyna swój wypoczynek wakacyjny. Życzymy mu udanego urlopu.

3. Trwają prace w prezbiterium naszej świątyni. Planowane zakończenie prac to koniec lipca.

4. Trwa okres wakacyjny, dlatego też przypominany, że msze św. w dni powszednie odprawiamy o godzinie 0700 i 1830, od godziny 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwa: w poniedziałki Nowenna do Św. Michała Archanioła, we wtorki Nowenna do Św. Rodziny, w środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedziele nie będzie w czasie wakacji mszy św. o godzinie 1230; spowiedź w tygodniu przed każdą mszą św.

5. W piątek o godz. 1830 msza żałobna za naszych bliskich zmarłych.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś na tacę ofiary oraz w dni powszednie. Dziękujemy paniom za sprzątanie świątyni; w najbliższą sobotę na godzinę 07: 30 zapraszamy chętnych do pomocy w przygotowaniu kościoła.

7, W naszym kiosku są do nabycia wyjątkowe publikacje: Pięknie wydany album z kanonizacji wszechczasów Świętych Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII z tekstami homilii, świadectwami cudów; jest do nabycia także najnowsza prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Aspekt Polski oraz przygotowany na Jubileusz 25 – lecia Parafii pamiątkowy folder.

8. W dolnym kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi przy ul. Łąkowej jeszcze dziś w godzinach 10–12 i 16–19 odbywają się będą zapisy na 89 Pieszą Pielgrzymkę Łódzką, która wyruszy z naszego miasta 21 sierpnia, aby po czterech dniach dotrzeć na Jasną Górę do Matki Boskiej Częstochowskiej. Zachęcamy do podjęcia pątniczego trudu.