XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 X 2015

1. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne

2. W tym tygodniu, w poniedziałek, wspomnienie św. Faustyny - Głównej Patronki Miasta (odpust u naszych sąsiadów), w środę wsp. NMP Różańcowej; w piątek, wsp. bł. Wincentego Kadłubka. Również w poniedziałek, spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00. w kościele.

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18. Zaś dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w poniedziałki na godz. 16.30. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. - we wtorek o godz. 19. w kościele.

4. W dniu 13 października, mszy św. o godz. 18.30 i procesji fatimskiej, będzie przewodniczył ks. Bp. Marek Marczak.

5. Zapraszamy młodzież na spotkania w II sobotę miesiąca - 15.X na godz. 19. Przed nami Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Poprzez spotkania i włączenie się w życie parafii - przygotowujemy się do tego wydarzenia.

6. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaofiarowały swój czas
i siły i posprzątały kościół, jak również przyozdobiły go kwiatami. Także za tydzień zapraszamy w sobotę po mszy św. rannej.

7. Polecamy najnowszą prasę religijną. „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy”, "L'Osservatore Romano" kalendarze, misyjne na przyszły rok i „Promyk z Fatimy”.

8. Odeszli do wieczności z naszej parafialnej wspólnoty:
             + Andrzej Mrozowski, l. 60 z ul. Senatorskiej
             + Henryk Bajer l. 63 z ul. Poznańskiej