III NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 IV 2015 r.

1.    Dziś – trzecia niedziela Wielkanocna, a zarazem Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny.
2.    Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Na mszy wieczornej
o godz. 18.30 będziemy gościli zespół muzyczny GRUPA CHWAŁY – KEEP a  LIVE. Będzie to koncert muzyczny, gdzie poprzez śpiew uwielbimy Pana Boga, będziemy także Jemu polecali nasze trudne sprawy, będzie modlitwa wstawiennicza, spontaniczna, adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie.
3.    W środę o godz. 17.30 – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie – Msza Święta wieczorna i po niej o godz. 19.00 „Rozważania o wierze” z ks. dr. Dariuszem Kucharskim.
4.    W czwartek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
5.    W piątek o godz. 18.30 msza żałobna w intencji tych wszystkich osób które w ostatnim czasie odeszły do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej. Po mszy św. spotkanie grupy o. Pio i młodzieżowej.
6.    Dziękujemy za ofiary indywidualne 100,- zł., złożone dziś na tacę, w dni powszednie. Dziękujemy paniom za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 7.30 zapraszamy wszystkich chętnych do sprzątania w kościele.
7.    W naszym kiosku mamy najnowszą prasę religijną: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, nasz Promyk z Fatimy.
8.    Kronika żałobna:
        + Helena Różycka, l. 95 z ul. Płockiej