XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 VI 2016 r.

1) To już ostatnie dni czerwca. Pamiętajmy, by oddać cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa o godz. 17.30. W poniedz. wsp. św. Cyryla Aleksandryjskiego. We wtorek wsp. św. Ireneusza; w środę urocz. św. Apostołów Piotra i Pawła-zbiórka na tacę na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Alojzego Gonzagi.

2) Rodzina Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę
w niedzielę 10.VII. Można się zapisywać u p. Teresy przy wyjściu z kościoła

3) Serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Za ofiary tacy z dnia codziennego.

4) Składamy serdeczne podziękowanie za zaprezentowanie się wszystkich grup w zeszłą niedzielę przed Księdzem Biskupem, który kończył wizytację w naszej parafii

5) Nasza Archidiecezja organizuje wyjazd pociągiem do Częstochowy 28. VII na spotkanie z Papieżem Franciszkiem na Jasnej Górze. Można się zapisywać na wyjazd

6) Od 1. lipca przechodzimy w tryb wakacyjny. W niedzielę (to już przyszła niedziela) nie będzie mszy o 12.30 a w tygodniu mszy o 17.

7) W czwartek o godz. 17. msza św. w int. ks. Proboszcza w 25. rocznicę święceń później grill

8) Młodych w wieku 16-30 lat zapraszamy do udziału w Festiwalu Paradise in the city. To dobry sposób na wakacje w mieście, w międzynarodowym towarzystwie. 6000 młodych z 40. krajów będzie w Łodzi przygotowywać się do Światowych Dni Młodzieży. W programie konferencje, sporty, koncerty, świadectwa, naszymi gośćmi będą: min. Jan Mela, Michał Winiarski, bp Grzegorz Ryś.

Zapisy i informacje na stronie paradiceinthecity

9) Jest wiele wolnych intencji mszalnych nie tylko w czerwcu, lecz i w dalszych miesiącach. Jest rzeczą wynikającą z wiary, by, swoje życie, cierpienia i troski, radości i nadzieje łączyć z Chrystusem, który przychodzi do nas pod postacią Chleba. Zachęcamy więc, by msze święte ZAMAWIAĆ!

10) Bliższe informacje o Światowych Dniach Młodzieży po przyszłej niedzieli.

11) Polecamy najnowszą prasę religijną: "Niedzielę", "Gość Niedzielny", "Idziemy" "L'osserwatore Romano" i nasz "Promyk z Fatmy". Jest też płyta "Bernadetta" o św. Bernadetcie i jej objawieniach Matki Bożej w Lourdes.

12) Ś+P Józef Mańkowski, l. 70 i Irena Jurga, l. 79 z ul. Praskiej.