XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 VII 2016 r.

1) W pon. święto św. Jakuba; we wt. wsp. św. Joachima i Anny; w pt. wsp. św. Marty
    2) "Bóg zapłać" za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za pielęgnację zieleni wokół kościoła i za ofiary tacy z dnia codziennego.
    3) Nasi Goście z Gujany Francuskiej opuszczą nas w poniedziałek. Udadzą się wtedy na centralne spotkanie z Papieżem Franciszkiem do Krakowa. Już teraz pragniemy BARDZO PODZIĘKOWAĆ za trud przyjęcia gości pod swój dach parafianom: państwu Słyszcio, państwu. Koziorowskim, p. Zofii Albiniak, p. Paulinie Tkaczuk, państwu Chłopeckim, państwu Adamiakom, państwu Malinowskim, p. Annie Polańskiej, p. Jadwidze Broniec, państwu Bodek, państwu Bień, p. Mirosławowi Lisieckiemu, państwu Chojnackim. Tak, jak Bóg pobłogosławił Abrahamowi za jego gościnność, tak niech ma ich w opiece.
    Serdeczne słowa podzięki kierujemy pod adresem osób, które wzięły na siebie logistykę tego przedsięwzięcia. Były to: p. Zofia Albiniak, p. Izabela Kowalska, p. Anna Dziurzyńska, p. Anna Polańska, p. Anna Słyszcio, p. Ewa Chłopecka
    4) W poniedziałek pożegnanie gości. Po śniadaniu w rodzinach, składają swoje bagaże w kościele, następnie udają się do hali EXPO, tam mają mszę o godz. 11. Później wracają do parafii, gdzie mają obiad przywieziony przez catering. Po obiedzie wyjazd ok godz. 14.
    5) Światowe Dni Młodzieży wchodzą w finałową fazę. Będziemy śledzić przebieg spotkań w telewizji Trwam, jak również w TVP oraz trwać w duchowej łączności
    6) Nie będzie dziś wystawienia Najświętszego Sakramentu i adoracji, ze względu na mszę św. w Atlas Arenie
    7) Od 1. lipca przeszliśmy w tryb wakacyjny. W niedzielę nie ma mszy o 12.30 a w tygodniu mszy o 17.
    8) Jest wiele wolnych intencji mszalnych w końcu lipca i w dalszych miesiącach. Zachęcamy więc, by msze święte ZAMAWIAĆ!
    9) Polecamy najnowszą prasę religijną: "Niedzielę", "Gość Niedzielny", "Idziemy"
............................................................................................................................
Ś+P Alicja Czurak l.85 z ul. Chełmońskiego