XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 X 2016 r.

    1) W pt. święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki na 16.30
    2) Pielgrzymka do miejsc związanych z życiem św. Jana Pawła II w sobotę 29.X. Wyjazd godz. 3.55. z cmentarza naszej Świątyni. W programie zwiedzanie Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy, by jeszcze się zapisywać!
    3) Zapraszamy na pielgrzymkę 3.XII z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. Informacja przy wyjściu z Kościoła
    4) Oddzielne, serdeczne podziękowanie kierujemy pod adresem trzech pań Barbar, które w środę posprzątały kościół, tzn. pył po bruzdowaniu podłogi. "Bóg zapłać" Paniom za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę!
    5) Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje
    6) W środę 26. października o godz. 10.30, w naszym kościele, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 90 wraz z opiekunami zaprezentują przedstawienie pt.: "Jan Paweł II-przyjaciel dzieci". Zapraszamy na to przedstawienie. Będzie ono również powtórzone w niedzielę po mszy św. o godz. 12.30
    7) Trwają prace nad zamontowaniem ogrzewania ławkowego w kościele. W tym tygodniu nastąpi montaż podestów-podłóg do ławek (przewidujemy, że możliwe będzie podłączenie jednej strony ławek w tym tygodniu)
    8) We wtorek 25.X spotkanie kandydatów do bierzmowania. Msza św. o 18.30 i spotkanie. Kandydaci do bierzmowania zaproszeni są do uczestnictwa w "Nocy Świętych" w Katedrze w poniedz. 31.X. o godz. 19.
    9) W zakrystii można nabywać bilety na film fabularny "Wołyń" opowiadający o ludobójstwie Polaków na Wołyniu w latach 1943-1944. Seans w poniedziałek-jutro o godz. 20.30 w kinie "Charlie". Cena 12 zł.
    10) Przyjmujemy na wypominki
    11) Za tydzień w nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy. Wskazówki cofamy o godzinę
    12) Podczas dzisiejszej niedzieli następuje liczenie wiernych
    13) Złożono ofiarę na kościół 100 zł. od p. Michalskich. "Bóg zapłać"!
    14) Bardzo polecamy najnowszą prasę religijną: "Niedzielę", "Gość Niedzielny" "Idziemy", "Aspekt Polski", "Promyk z Fatimy"