XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 VI 2017

1) W śr. wsp. św. Ireneusza; w czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, taca na Stolicę Apostolską; w ostatni piątek miesiąca o 18.30 msza św. za zmarłych; pamiętamy w modlitwie o Solenizantach, ks. arcbp. Władysławie i bp Ireneuszu; msza św. imieninowa za ks. Pawła w przyszłą niedzielę o 18.30; od soboty 1.VII wchodzimy w wakacyjny porządek mszy św.
w dzień powszedni nie będzie mszy o 17. a w niedziele o 12.30
    2) Serdeczne podziękowanie za: posprzątanie kościoła na niedzielę, za ofiary z dnia powszedniego, za pielęgnacje kwiatów.
    3) Dziś ostatni "Promyk z Fatimy" przed wakacyjną przerwą. Dzisiejsza ofiara do puszki na rzecz obiadów dla dzieci w szkole.
    4) W kancelarii są do odebrania płyty DVD z uroczystości
I Komunii Świętej. Zdjęcia grupowe można zamawiać na stronie fotovid.pl
    5) W czwartek o 17. msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież
    6) Dzisiejsza taca na rzecz budowy kościołów w naszej archidiecezji.
    7) Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę 9. lipca. Zapisy u p. Teresy przy wyjściu z kościoła
    8) Dzieciom i młodzieży szkolnej życzymy dobrych wakacji, by nie zapominały o Bogu i mszy św. niedzielnej, by były udane
i bezpieczne
    9) W kiosku prasa religijna: "Niedziela", "Idziemy", "Gość Niedzielny", "Promyk z Fatimy", "L'osservatore Romano"